Ráj potravin pro gurmány – EDEKA Zurheide

Pokud máte rádi dobré jídlo, krásné obchody a shodou okolností se objevíte v Düsseldorfu, určtě nezapomeňte navštívit luxusní koncept potravin EDEKA Zurheide Feine Kost. O obchodu jsem slyšel od Dana Jesenského při mé návštěvě Euroshopu 2020 a od té doby jsem měl jasný cíl mé přístí návštěvy. A nelitoval jsem.

Z venku se obchod nejeví nijak zajímavě, bližší pohled do výlohy už ale naznačuje, že vás potká něco víc než klasické potraviny. Celý koncept prodejny je zaměřený na maximálně chutnou, lákavou a nevšední prezentaci všedních i nevšedních potravin, a to v jakékoliv kategorii, která vás napadne. Od bonbonů, čokolády, přes těstoviny, víno, vody, džusy, kávu, bylinky, houby, marmelády,.. prostě cokoliv, co souvisí s jídlem zde pojali s důrazem na maximální čerstvost, široký výběr a specializovaný nákupní prožitek, který každá kategorie může nabídnout. Všechny smysly nakupujících jsou tak v neustálém střehu – a stejně tak vaše peněženka 🙂

Setkáte se zde s milou a znalou obsluhou pultového prodeje, k tomu můžete v klidu posedět u vínka se znalcem, či si na místě vychutnat ty nejlepší steaky či mořské plody připravené od pana šéfkuchaře. V okolních restauracích si vychutnáte dobrou kávu, dáte si něco na zub od mistra cukráře či povečeříte pizzu a těstoviny u italského séfkuchaře.

Přes všechny tyto „vychytávky“ na úrovni služeb, specializovaného sortimentu, prémiového vystavení či kvalitní obsluhy tvůrci nezapoměli na důležitou součást nákupního zážitku, a to přehledný layout prodejny s přehlednou orientací v sortimentu i cenách.

Prodejna byla otevřena roku 2018 a není viditelně napojená na technologické vychytávky – maximálně můžete využít samoobslužných pokladen. To ovšem vůbec neubírá na nákupním zážitku, který tento krásný a jedinečný koncept potravin pro gurmány nabízí.

Není úplně jednoduché přenést mou osobní zkušenost na papír, proto posuďte sami z fotek níže. I tak doporučuji osobní návštěvu, nebudete litovat.

Odkaz na obchod v mapách google: https://goo.gl/maps/FdpzRqtMfwKLH5Rn6