naše
práce.

zadání.

Vytvořit prodejnu evokující čistou přírodu Českého Švýcarska a reprezentující základní hodnoty značky.

realizace.

Koncept „Ve stínu košaté lípy“ s lípou jako hlavním prvkem prodejny, využitím dřeva a materiálu z lučních kvítí, zavěšenou houpačkou ve výloze a minimalistickou zahrádkou před prodejnou.

Nákupní zážitek podpořen rozmístěním regálů a zboží dle rozhodovacího stromu v kategorii kosmetiky, navigačním ostrůvkem pro aromaterapeutické oleje či kreativním koutkem pro tvorbu vlastních parfémů.

zadání.

Pro síť poboček Alza.cz navrhnout in-store vizibilitu na letní výprodejovou kampaň Megavýprodej napojenou na celkovou kampaň značky.

realizace.

Navrhnuta sada POSM pokrývající cestu k nákupu od exteriéru po interiér.

zadání.

Pro síť poboček Alza.cz vytvořit vánoční vizibilitu napojenou na celkovou vánoční kampaň značky.

Podpořit kategorii hraček, která není v podvědomí lidí tak silně spjata se značkou klienta.

realizace.

Připravena sada POSM pokrývající cestu k nákupu od exteriéru po interiér. Vše s důrazem na vytvoření vánoční atmosféry, hravosti a inspirace ze světa hraček.

zadání.

Vytvořit prezentaci firmy Master Bike na největší evropské výstavě kol Eurobike 2022.

realizace.

Představení Master Bike jako evropského výrobce privátních značek kol. Hlavní důraz byl kladen na městská kola a prezentaci vlastní lakovny rámů kol.

zadání.

Vytvořit prezentaci firmy Velobel na největší evropské výstavě kol Eurobike 2022.

realizace.

Představení Velobel jako tradičního evropského výrobce kvalitních dílů kol z hliníku a oceli. S důrazem na klíčové produkty řídítka a cyklo nosiče.

Jako hlavní materiál prezentačních nosičů dílů jsme zvolili voštinu. Prostoru model kola vyrobené z voštiny nesoucí reálné prvky hliníkových řidítek či cyklo nosiče.

zadání.

Zlepšit zákaznický zážitek a cestu nákupem pro novou bezobalovou prodejnu Florenc.

realizace.

Návrh bezobalové cesty k nákupu i pro „normálního“ zákazníka, vystavení hlavních kategorií a produktů, komunikace obchodu v exteriéru a interiéru až po pokladní zónu.